ג'ונס ג'אפא – תהליך העבודה

איתור, רישוי, הקמה ומכירת נדל"ן ביפו, בישראל וברחבי העולם

ג'ונס ג'אפא אינווסטמנט בע"מ הינה החברה המובילה בישראל, בתחום איתור, רישוי, השבחה ומכירה של נכסים למגורים ולהשקעה ביפו. לצד התמחות זאת, מציעה החברה ללקוחותיה הזדמנויות נדל"ן בכל רחבי ישראל והעולם.

מצוידת בצוות בעל ניסיון של מעל 20 שנה בתחום, מעניקה החברה ללקוחותיה מעטפת שירות רחבה, המלווה אותם מרגע קבלת ההחלטה לבצע השקעות נדלן או לרכוש נכסים למגורים ביפו ועד לשלב קבלת המפתח לבית. מתוך אסטרטגיה ברורה לחסוך ללקוחות החברה את כל "כאב הראש" הכרוך בנושא, מבצעת החברה את כל תהליכי האיתור, רישוי, תכנון ובנייה של נכסים אלו, ללא כל מאמץ, טרחה או התעסקות מצד הלקוח, וכל זאת במחירים מהזולים הקיימים בשוק.

 

שלב האיתור

נכסי נדל"ן ביפו, איכותיים ובעלי זכויות בנייה, הפכו למצרך מבוקש ביותר בשנים האחרונות. חובבי נכסים, השקעות נדלן ומחפשי הזדמנויות לדיור איכותי, מחפשים בנרות אחר הזדמנויות נדל"ן ביפו. צוות איתור הנדל"ן של החברה פועל 24/7, על מנת לאתר עבור לקוחות החברה המגיעים מישראל ומכל רחבי העולם, פנינות נדל"ן ביפו למגורים ולהשקעה. צוות האיתור של החברה ערוך להציג בפניך נכסים מהארסנל הקיים וכן לאתר עבורך באופן אישי נכסים המותאמים לצרכים ולדרישות ספציפיות שתציג.

 

שלב הרישוי

שלב הרישוי וההכשרה הפורמלית של שטחי נדל"ן ביפו למגורים או להשקעה, מצריך משאבי זמן והבנה מעמיקה של הליכי הבירוקרטיה של רישוי נכסים לבנייה בעיר. חברת ג'ונס ג'אפא אינווסטמנט בע"מ, פועלת להכשרת כלל נכסי הנדל"ן שברשותה באמצעות צוות עורכי הדין ורו"ח של החברה.

 

שלב ההקמה

חברת ג'ונס ג'אפא אינווסטמנט בע"מ אמונה גם על שלב ההקמה של הנכס, בין אם מדובר בשיפוצו של נכס קיים או בבנייתו מן היסוד. פעילות הבנייה והשבחת נכסים בחברה מבוצעת ע"י אנשי מקצוע מהשורה הראשונה כולל מהנדסים, אדריכלים ומעצבי פנים. חומרי הגלם המשמשים לבנייה מגיעים מהמותגים המובילים בישראל, גרמניה, איטליה וספרד, דוגמת Grohe (ברזים), חרש (כלים סניטריים ושיש), מודי (קרמיקה, ריצוף וחיפוי) פיליפ סטארק, ג'אקוב דה לה פון, קליל (פרופילים בלגיים), דקור (דלתות) וקמחי תאורה.